Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Diana Koltuk Takımı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Koltuk takımı mı almak istiyorsunuz ? Var olan koltuk takımınızı , yenilemek mi yoksa... Evlerinde şıklık , ışıltı ve konfor arayanlar , İstikbal Diana koltuk takımına göz atmalı.Çünkü  İstikbal Diana koltuk takımı , sahip olduğu kumaş ile bu ışıltıyı yayıyor.Ayrıca bu koltuk takımında beyaza yer verilmiş.Beyazın huzur ve ferahlık veren özellikleri , bu üründe buluşmakta.

İstikbal Diana koltuk takımı , farklı kumaş renkleri ile satışa sunulmakta.Antrasit,bej,beyaz,kahve gibi renk tonları ile karşınıza çıkıyor.Kendi zevkinize göre ya da ev ile uyumuna bakarak , renk seçimini yapabilirsiniz.

istikbal diana koltuk takımı

Sponsorlu Bağlantılar

Bir adet üçlü , iki adet ikili ve bir adet berjerden oluşan bu takım ; yatak olma özelliğine de sahip.Misafirleriniz çat kapı geldiğinde  , onlara üçlü koltukta hemen bir yatak hazırlayabilirsiniz.Bu özelliğinden yararlanarak , günü kurtarabilirsiniz.

Evinizde fazla eşyalara yer arıyorsanız , İstikbal Diana koltuk takımı size sandık özelliğini sunuyor.İkili koltukta bulunan sandık özelliği ile , fazla eşyalarınızı saklayın.

istikbal diana koltuk takımı

Diana koltuk takımı , deri ve kumaşın birlikte kullanıldığı bir model.Ahşap şeritler ve metal figürler ile zenginlik sağlanmış.Ürünün ayakları da bir o kadar şık sunum sağlamakta.

Ürünün fiyatından bahsetmek istiyorum.3790 TL ile 4308 TL gibi bir peşin fiyatı mevcut.Fiyatı değiştiren unsur , ürünün farklı konsept ile sunulmasından kaynaklıdır.İki adet sandalye , iki adet fiskos  sehpa ve bir adet orta sehpa ile birlikte alınabilecek bir model.

diana koltuk takımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Diana Koltuk Takımı
404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do