Alternatif Site Adreslerimiz:

Çilek Arabalı Yatak Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Arabaya olan ilgileri , hiç süphesiz ortada... Çocukların en çok beğendiği ve takip ettikleri arasında yer alan arabalar, çilek arabalı yatak modelleri ile odalara taşınıyor.Sahip oldukları özellikleri ile de ekstra bir beğeni toplayan , Çilek arabalı yataklar birbirinden güzel ve eğlenceli tasarımlara sahip.Hem erkek hem de kız çocukları düşünülerek tasarımlara imza atılmış.

Çilek çocuk odaları arasında yer alan bu arabalı modeller , 4 farklı dizayn ile sunulmakta.Çilek arabalı yatak fiyatlarınıda belirterek ürünleri tanıtalım.

çilek arabalı yatak

Sponsorlu Bağlantılar

çilek arabalı yatak fiyatları

Çilek arabalı yatak modelleri arasında yer alan bu ürün , SL Yarışçı olarak adlandırılmış.Formula 1 yarışcılarına , özel bir tasarım.Ürünün fiyatı 1213 TL,indirimli fiyatı ise 797 TL.Yalnız belirtmek isterim ki, bu sadece yatağın fiyatı.Takım halinde , satış fiyatı değildir.

arabalı yatak

çilek arabalı yatak

Kırmızı veya mavi renkleri arasında bir seçim yapabilirsiniz.Ayrıca ranzalı olarakda tercih edebileceğiniz , Çilek arabalı yatak ürünü Speedy karşınızda.İki kat eğlence , bu tasarım ile birleşiyor.Speedy'nin fiyatı 848 TL , indirimli ise 499 TL. Ranza modelinin fiyatı 1518 TL , indirimli 1195 TL.Deminde belirtiğim gibi, bu fiyat sadece yatağın fiyatıdır.

çilek arabalı yatak fiyatları

çilek arabalı yatak

Renk seçimini : siyah , kırmızı yada pempe olarak tercih edebileceğiniz SL BiConcept adlı bir ürün.Detaylara kadar inen tasarımı , kendine hayran bırakıyor.Satış 1701 TL olup , indirimli fiyatı ise 1095 TL'dir.

çilek arabalı yatak

Çilek arabalı yatak ürünleri arasında size tanıtacağımız son ürün , Miss Racer.Sahip olduğu pembe rengi ile , bayan kullanıcıların dikkatini çekicek.Bu arabalı yatağın fiyatı 1213 TL olup , indirimli fiyatı 797 TL'dir.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Çilek Arabalı Yatak Fiyatları
404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do