Alternatif Site Adreslerimiz:

Niş Duvar Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Niş duvar dekorasyonu , bu senenin evlerde tercih edilen uygulamalarından.Her alanda görebileceğimiz niş duvarlar : salonda , oturma odalarında, yatak odalarında daha fazla karşımıza çıkıyor.Niş duvar modası , Evim Şahane programı ile duyuldu diyebiliriz.Her evde uygulanan bu teknik , modern bir ev dekorasyonu arayanlar için pratik bir uygulama.

Farklılık ve şık bir görünüm arıyorsanız , niş duvar modasına sizde adım atabilirsiniz.Evlerin daha büyük görünmesini de sağlayan niş duvarlar , spot aydınlatma ile muhteşem bir görsellik sunmakta.Ayrıca aynaların , bu nişlere yerleştirilmesi ile de dar alanların daha geniş daha ferah bir hava vermesi sağlanmakta.

niş duvar

Sponsorlu Bağlantılar

Nişler ile oluşturulan duvarlar , aksesuarlarını koymanız için size raflar sunmakta.Bu raflara , canlı ve renkli dekoratif aksesuar modellerinden seçim yaparak koyabilirsiniz.Hoş ve modern bir görünümü bu şekilde elde edebilirsiniz.

Evinizde yer bileceğiniz nişler , daha zıt renk tonlarına boyanırsa ; dekoratif bir görünüme bürünüyor.Niş duvarlarda en çok tercih edilen zıt renkler arasında : siyah , mor , kırmızı ve türevi renkler bulunmakta.

niş duvar dekorasyonu

niş duvar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Niş Duvar Dekorasyonu
404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do