Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Mini Bahçe Mobilyaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz aylarında olduğumuzdan dolayı , sıcak havalar sizi bunaltabilir.Evde oturup , bu güzel havaları kaçırmak yerine bahçenizde oturup bu cıvıl cıvıl havanın keyfini sürebilirsiniz.Arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir , onlarında bu keyfe ortak olmasını sağlayabilirsiniz.

İstikbal bahçe mobilyaları , mini takımları ile ufak bahçelerde de yer ediniyor.Büyük bir bahçeye sahip değilseniz , İstikbal mini bahçe mobilyalarını tercih edebilirsiniz.Ferah renklerin tercih edildiği bu mobilyalarda dikkatleri çeken unsurlardan biri , rahatlık.Konfor ve rahatlığa önem veren bu bahçe mobilyaları , estetik tasarımları ile beğenileri kazanmakta.

bahçe mobilyaları istikbal

Sponsorlu Bağlantılar

1 adet ikili, 2 adet tekli ve 1 adet orta sehpadan oluşan bu bahçe takımı , Flowers mini takımdır.Beyaz rengi ve rahat minderleri ile konforu bahçelerinize taşıyor.1268 TL satış fiyatı bulunmakta.

istikbal bahçe mobilyaları

İstikbal mini bahçe mobilyaları arasında yer alan bu şık tasarıma sahip ürün , Miami... Yazın tadını çıkartabileceğiniz , bir takım.2000 TL civarında bir fiyatla satışa sunulan bu bahçe mobilyasına sahip olabilirsiniz.

istikbal mini bahçe mobilyaları

Aqua mini takım yine 1 adet ikili , 2 adet tekli ve bir orta sehpadan oluşmakta.Koyu renkleri tercih edenler için ideal bir bahçe mobilyası.Ürün fiyatı 962 TL'dir.

istikbal bahçe takımları

İstikbal bahçe mobilyaları arasında,  "Ben burdayım." diyebilecek bir takım görüyorsunuz.Diğerlerine göre farklı bir dizayna sahip.Modern çizgiler ile birleşen bahçe mobilyası , keyifli bir yaz akşamında , hoş sohbetler geçirmenize olanak tanıyor.1850 TL gibi bir fiyat ile İstikbal mağazalarında sizi bekliyor.

bahçe mobilyaları

Beyazdan vazgeçemeyenler ve beyazı her yerde görmek isteyenler , bahçe mobilyası olarak Aqua mini takımı seçebilir.962 TL fiyatı ile hem bütçelere de uygun.

istikbal bahçe mini takımlar

İstikbal Solar mini bahçe takımı , 1000 TL civarında ki fiyatı ile satışa sunulmuş.Klasik bahçe mobilyalarından.

istikbal bahçe takımları

Yine konforun ön planda tutulduğu bir bahçe mobilyası görüyorsunuz.Klasik bir dizayna sahip olsada , şıklığı ile kendinden söz ettirmekte.Flowers mini bahçe takımının fiyatı 1268 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon İstikbal Mini Bahçe Mobilyaları
404 Not Found

Server Error

404

Page Not Found

This page either doesn't exist, or it moved somewhere else.


That's what you can do